Користівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені А.П.Гайдара Олександрійської районної ради

Наші традиції

ОСІННІЙ БАЛ

Осінь – це пора, яку часто звуть чудовою, замріяною, золотою… Вона особливо м’яка, ніжна, як гарна мелодія. Саме наприкінці осені у нашій школі є традиція проводити «Осінній бал» на якому серед пар – конкурсантів обирають короля та королеву балу. Так осіннього вечора пари старших класів збираються у святковій актовій залі, щоб позмагатися за титул «Король та Королева осіннього балу».

ВИСТАВКА «НОВОРІЧНА ІГРАШКА»

Традиційно напередодні нового року в школі проходить виставка «Новорічна іграшка». На виставку учні 1-11 класів власноруч виготовляють іграшки. Кожен учень старанно та творчо виконує роботу.

НУМО ХЛОПЦІ

Вже стало гарною традицією щорічно, напередодні 6 грудня, в школі проводити спортивно розважальне свято «Нумо хлопці». На святі хлопці змагаються одне з одним на вправність та кмітливість. А дівчата підтримують їх оплесками та творчими виступами.

ВИСТАВКА СУВЕНІРІВ

У нашій школі традиційно проводиться конкурс «Український сувенір» для учнів 1-11 класів. Учні представляють вироби з дерева, глини, соломи, лози, тканини, паперу, скла та інших матеріалів. Ця виставка - конкурс проводилася з метою виховання національного світогляду учнів через залучення їх до пізнання українського мистецтва.

ДРУЖИНА ЮНИХ ПОЖЕЖНИКІВ І РЯТІВНИКІВ

Щорічно згідно з планом роботи школи проводиться кункурс-змагання ДЮР серед учнів 7-8 та 9-11 класів, з метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, формування у дітей поваги до професії пожежника-рятувальника, навичок і вмінь діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях. Кожного року визначається найкраща команда, яка представляє школу на районних змаганнях.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Щороку учні 11 класу збираються на своє свято – на Випускний. Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Як і кожне прощання з рідною школою хвилююче, сумне. Хвилюються випускники, адже попереду шлях у доросле життя. Та найбільше мабуть хвилюються батьки - їхні діти стали дорослими і невтримна материнська сльоза, що блищить в очах - це радість і смуток, надія і сподівання. На святі випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки із завершенням шкільного шляху.

Червневий день відлунює святково,

І сміх, і квіти, й гомін голосний…

Збирає свято всіх чудове –

Прощальний вечір, вечір випускний!